Historia firmy

Marek Gójski dobrze poznał rynek funeralny i mechanizmy w nim rządzące, gdy pracował jako przedstawiciel handlowy lubelskiego producenta trumien.

Wykorzystał tę wiedzę – akceptując dobre wzory i odrzucając dostrzeżone błędy – do założenia własnej firmy pogrzebowej. Szybko zyskała ona zaufanie Klientów, czego dowodem jest stały rozwój firmy między innymi dzięki wciąż rosnącej liczbie rodzin korzystających z usług Domu Pogrzebowego Gójscy s.c.. W 20-tą rocznicę powstania firmy, Gójscy zakupili historyczny obiekt stacji kolei PKP Wawer, który został zaadoptowany na potrzeby Domu Pogrzebowego Gójscy s.c. Dziś działa już w nim chłodnia, kaplica i duża sala ceremonialna. Niebawem powstanie następny punkt przyjęć Klienta z trzema gabinetami (tak by zapewnić intymność i komfort rodzinie osoby zmarłej w trakcie ustalania szczegółów ceremonii), sala gastronomiczna na przyjęcia konselacyjne oraz apartamenty dla przyjezdnych.

Dom Pogrzebowy Gójscy s.c. umieszczony w tym historycznym budynku będzie z pewnością jedynym takim obiektem w Polsce. Połączenie funkcji domu pogrzebowego z hotelem i gastronomią, w Polsce jest nowatorskie, na świecie funkcjonuje od lat, dlatego Gójscy nie obawiają się takiego rozwiązania. Wszystko to po to, aby pogrążona w smutku rodzina zmarłej osoby w tych trudnych chwilach mogła pozostawić problem organizacji uroczystości w rękach Gójskich i skorzystać w pełni z infrastruktury Domu Pogrzebowego przy ul. Widocznej 6.
Dokumenty wymagane w przypadku ekshumacji

Dom pogrzebowy gójscy dawniej i dziś

Dom Pogrzebowy Gójscy s.c.
ul. Grenadierów 34
04-073 Warszawa