48 (22) 870 68 95pogotowie pogrzebowe 24h48 601 995 959pogotowie kremacyjne 24 h

TRUMNY I URNY

TRUMNY

Wzory trumien dostosowane są do wymogów rynku począwszy od tradycyjnych polskich, poprzez zachodnioeuropejskie, po wzory zza oceanu.

Nasza oferta obejmuje wyroby produkowanie w branży stolarskiej w Polsce, jak i za granicą. Większość proponowanych przez nas trumien stanowi produkcja polskich dużych producentów działających od lat na naszym i europejskim rynku, takich jak firma STOLTUR (istniejąca od ponad 110 lat), Liebchen&Co (od 70 lat), czy włoska firma FERRARI, która to jest liderem na światowym rynku pogrzebowym. Współpracujemy tylko z producentami, którzy potrafią nam dać gwarancję za swe wyroby, tak by ich jakość w pełni zadowoliła Państwa oczekiwania. Oferujemy również szeroką gamę okuć pochodzących od renomowanych włoskich i polskich producentów.

TRUMNY EKOLOGICZNE

Dom Pogrzebowy Gójscy s.c. ma niewątpliwą przyjemność zaprezentować Państwu trumnę EKO-2000.

 

Jest to idealny produkt przeznaczony do kremacji. W swojej kategorii jest to niewątpliwie cenowy lider na świecie. Trumnę kremacyjną EKO-2000 charakteryzuje: wybicie ekologiczne, kapka i poduszka, lekka konstrukcja 8 kg, duża wytrzymałość do 150 kg, nowatorskie zamknięcia, uniwersalny rozmiar: 1950x550x513, szczelna i solidna konstrukcja, estetyczny wygląd, oraz niska cena.

URNY

URNY

W naszej firmie preferujemy urny, które pozostaną w nienaruszonym stanie przez wieki.

 

Urny wykonane są z kamienia, mosiądzu, ceramiki, lub szkła, przeznaczone do kolumbariów i rodzinnych grobowców. Głównym dostawcą jest firma Mastaba, z okolic Łodzi. Oczywiście są też biodegradacyjne z drzewa i metalu, które po latach pozostaną tylko w naszej pamięci, przeznaczone do mogił ziemnych.

KONTAKT
 

Dom Pogrzebowy Gójscy s.c.
ul. Grenadierów 34
04-073 Warszawa

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Formularz kontaktowy